Strona główna
Kim jestem
Co oferuję
Kontakt


Jan OliwińskiJa, czyli mężczyzna w sile wieku, świadczący profesjonalne usługi ubezpieczeniowe na rzecz swoich klientów.

Jak da się to zauważyć na zamieszczonym obok zdjęciu, nie jestem osobą młodą, niedoświadczoną, nie do końca określoną, stawiającą swoje pierwsze, niepewne kroki na ścieżce kariery na rynku ubezpieczeniowym. Wręcz przeciwnie.

Jestem osobą działającą w branży ubezpieczeniowej od wielu lat. Od początku swojej ubezpieczeniowej działalności jestem związany z firmą PZU S.A., czyli jednym z wiodących ubezpieczycieli na polskim rynku ubezpieczeniowym. W ramach współpracy z PZU S.A. zajmuję się doradztwem i sprzedażą ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW), majątkowych, turystycznych oraz polis odpowiedzialności cywilnej. Mam swoje grono stałych dobrych klientów, ale jestem także otwarty na nowe znajomości i współpracę, do której niniejszym serdecznie zachęcam. Ci z Państwa, którzy mnie znają, znają także poziom świadczonych przeze mnie usług, a tych Państwa, którzy nie mieli dotychczas okazji ze mną współpracować zachęcam do kontaktu i zadawania mi nurtujących Państwa pytań.

Znam rynek ubezpieczeniowy, znam też troski i rozterki klientów. Wiem jakie informacje z zakresu ubezpieczeń są ogólnodostępne i znane większości z Państwa a do jakich dotrzeć jest Państwu bardzo trudno. Oczywiście każdy z Państwa zawsze może zajrzeć do branżowych portali, tj.:

http://www.ubezpieczeniaonline.pl

czy też zwrócić się o pomoc do rzecznika ubezpieczonych:

http://www.rzu.gov.pl

ale czy mają Państwo wystarczającą ilość czasu na odszukanie, lub też odczekanie na potrzebne Państwu na już informacje? Śmiem w to wątpić. Dzisiejsze czasy nie sprzyjają powolnej, leniwej egzystencji w nadmiarze wolnego czasu. Dla większości z nas, ludzi pracy, każda minuta jest cenna a konkretna i dostarczona na czas informacja, czy usługa na wagę złota. Dlatego też pojawiła się w internecie ta oto strona, na której właśnie Państwo gościcie. Strona za pośrednictwej której oferuję Państwu swoje usługi, dodając, iż podczas kilkunastoletniej kariery w branży ubezpieczeniowej zgromadziłem spory zapas wiedzy i doświadczeń, którymi chętnie się dzielę ze wszystkimi zainteresowanymi.

Pozdrawiam Serdecznie

Jan Oliwiński